Logo Pracuj.pl

Kierowca międzynarodowy Kat C

FHU MAWIDO firmie

7 000–14 000
brutto / mies.

FHU MAWID

Ciepłownicza 21

Czyżyny

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych na trasach krajowych i zagranicznych (krajowy i zagraniczny przewóz towarów)
  • Załadunek i rozładunek towarów w punktach przeładunkowych
  • Niezbędne formalności administracyjne
  • Codzienna obsługa pojazdów
  • Utrzymywanie pojazdu w czystości
  • Inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy
  • Wyjazdy w podwójnej załodze, średnio trzytygodniowe (najwięcej 19 – 23 dni). Odpoczynek proporcjonalny do długości wyjazdu, 1/3 z długości wyjazdu
  • Dla doświadczonych możliwość jazdy w pojedynczej obsadzie

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C
  • Świadectwo kwalifikacji, badania lekarskie, badania psychologiczne
  • Karta kierowcy

To oferujemy

  • Dla mało doświadczonych lub świeżo po kursach:
  • Start w stabilnej firmie z 18 letnim doświadczeniem
  • Szybką możliwość nabycia doświadczenia, średnio 15 000 km na miesiąc
  • Dla dobrych i wytrwałych możliwość stabilnego zatrudnienia
  • Dla doświadczonych możliwość jazdy w pojedynczej obsadzie. (dniówka 330 zł do 400 zł)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Działalność F.H.U. MAWID Wiesław Dudek miała swój początek w styczniu 2004 roku. Od początku głównym obszarem działalności jest transport drogowy towarów na obszarze Europy Zachodniej i Środkowej. Specjalizujemy się w bezpośrednich przewozach ładunków samochodami ciężarowymi z plandeką o ładowności do 3 tony. Dopuszczalna masa całkowita naszych samochodów nie przekracza 7,5 tony (7490kg), w związku z czym nie obowiązuje nas zakaz poruszania się po krajach Europy w weekendy i święta. Główne kierunki wykonywanych przez nas przewozów to Hiszpania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania. Dostarczmy ładunki również do/z Włoch, Austrii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Danii, Portugalii, Czech, Słowacji, Szwajcarii oraz Chorwacji i Słowenii.

Kierowca międzynarodowy Kat C, Ciepłownicza 21, Czyżyny, Kraków