Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca międzynarodowy Kat C

FHU MAWID

7 00014 000 brutto / mies.

FHU MAWID

Ciepłownicza 21

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych na trasach krajowych i zagranicznych (krajowy i zagraniczny przewóz towarów)

  • Załadunek i rozładunek towarów w punktach przeładunkowych

  • Niezbędne formalności administracyjne

  • Codzienna obsługa pojazdów

  • Utrzymywanie pojazdu w czystości

  • Inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy

  • Wyjazdy w podwójnej załodze, średnio trzytygodniowe (najwięcej 19 – 23 dni). Odpoczynek proporcjonalny do długości wyjazdu, 1/3 z długości wyjazdu

  • Dla doświadczonych możliwość jazdy w pojedynczej obsadzie

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C

  • Świadectwo kwalifikacji, badania lekarskie, badania psychologiczne

  • Karta kierowcy

To oferujemy

  • Dla mało doświadczonych lub świeżo po kursach:

  • Start w stabilnej firmie z 18 letnim doświadczeniem

  • Szybką możliwość nabycia doświadczenia, średnio 15 000 km na miesiąc

  • Dla dobrych i wytrwałych możliwość stabilnego zatrudnienia

  • Dla doświadczonych możliwość jazdy w pojedynczej obsadzie. (dniówka 330 zł do 400 zł)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FHU MAWID

Działalność F.H.U. MAWID Wiesław Dudek miała swój początek w styczniu 2004 roku. Od początku głównym obszarem działalności jest transport drogowy towarów na obszarze Europy Zachodniej i Środkowej. Specjalizujemy się w bezpośrednich przewozach ładunków samochodami ciężarowymi z plandeką o ładowności do 3 tony. Dopuszczalna masa całkowita naszych samochodów nie przekracza 7,5 tony (7490kg), w związku z czym nie obowiązuje nas zakaz poruszania się po krajach Europy w weekendy i święta. Główne kierunki wykonywanych przez nas przewozów to Hiszpania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania. Dostarczmy ładunki również do/z Włoch, Austrii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Danii, Portugalii, Czech, Słowacji, Szwajcarii oraz Chorwacji i Słowenii.

Przewiń do profilu firmy