Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca międzynarodowy kat. C oraz C+E

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Prodomus Sp. s o.o. Sp.k. od 20 lat działająca w branży transportu międzynarodowego poszukuje obecnie osób na stanowisko kierowcy międzynarodowego kat C. ew. C+E
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice)

    Opis stanowiska pracy

    • Praca dotyczy przewozów ładunków w ruchu międzynarodowym.
    • Praca w większości przypadków w systemie jednotygodniowym.

    Oferujemy

    • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
    • Postojowe.
    • Pakiet socjalny.
    • Dodatkowe szkolenia.

    Wymagania

    • Miejsce zamieszkania - Wrocław bądź okolice.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
    • Motywacja do pracy, uczciwość, wysoka kultura osobista
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
    • Dyspozycyjność
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.