Ta oferta pracy jest nieaktualna od 539 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Międzynarodowy

  • łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Transterra Polska Sp. z o.o.

    Jesteśmy międzynarodowym przewoźnikiem, działamy na terenie Unii Europejskiej.

    Biuro firmy znajduje się w Warszawie, poszukujemy kierowców z całej Polski

    Posiadamy 55 samochodów marki MAN i Volvo, nie starszych niż 5 lat.

    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • Szukamy kierowców na cysterny, posiadających odpowiednie świadectwo ADR.
    • Praca na terenie całej Unii Europejskiej.
    • System pracy do uzgodnienia - 3/1, 4/1 lub 5/1

    Wymagania:

    • konieczne ADR-y podstawowe i rozszerzone na cysterny.
    • co najmniej roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym na cysternach.
    • znajomość języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym pożądana.

    Oferujemy:

    • Zapewniamy terminowe płatności, umowę o pracę i stabilność zatrudnienia.
    • Należność z tytułu podróży służbowej od 48,00 do 52,00 eur, w zależności od wybranego systemu pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.