Ta oferta pracy jest nieaktualna od 357 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Międzynarodowy

  • lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Transterra Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodowym przewoźnikiem, działamy na terenie Unii Europejskiej.

Biuro firmy znajduje się w Warszawie, poszukujemy kierowców z całej Polski

Posiadamy 55 samochodów marki MAN i Volvo, nie starszych niż 5 lat.

Region: lubuskie

Opis stanowiska:

  • Szukamy kierowców na cysterny, posiadających odpowiednie świadectwo ADR.
  • Praca na terenie całej Unii Europejskiej.
  • System pracy do uzgodnienia - 3/1, 4/1 lub 5/1

Wymagania:

  • konieczne ADR-y podstawowe i rozszerzone na cysterny.
  • co najmniej roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym na cysternach.
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym pożądana.

Oferujemy:

  • Zapewniamy terminowe płatności, umowę o pracę i stabilność zatrudnienia.
  • Należność z tytułu podróży służbowej od 48,00 do 52,00 eur, w zależności od wybranego systemu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.