Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy

De Rooy Poland Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • transport pojazdów
  • załadunek i rozładunek pojazdów
  • inne obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • badania psychologiczne
  • karta kierowcy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
  • praca od zaraz
  • jeśli nie masz doświadczenia - przyjdź do nas. Otrzymasz profesjonalne szkolenie!
  • możesz wybrać system pracy 3+1 lub 2+1
  • możesz otrzymać bonus do 750€ (Szczegółowe zasady wypłacania bonusu uzyskasz dzwoniąc do firmy)
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • zwroty za płatne parkingi na całej EU oraz UK
  • pojazdy w pełni wyposażone w zautomatyzowane systemy poboru opłat

KONTAKT

De Rooy Poland Sp. z o.o.

ul. Żagańska 42, 68-200 Żary

T (68) 4776666

www.derooy-praca.pl

De Rooy jest holenderską firmy transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii. i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny takie jak: Volvo, DAF, MAN, IVECO, Scania, Mercedes, New Holland.

Kierowca Międzynarodowy, mazowieckie