Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca międzynarodowy

  • Nijmegen, Winterswijk, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 09.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonująca w Polsce od 2007r. Zatrudniamy ponad 600 pracowników oraz dysponujemy taborem 250 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej.

    Miejsce pracy: Nijmegen, Winterswijk

    Opis stanowiska:

    • Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w podwójnej i pojedynczej obsadzie.
    • Więcej informacji www.hsf.nl/pl

    Dla pracowników oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji,
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • transport do pracy do Holandii Na koszt firmy
    • system pracy: 2/1, 3/1 lub 4/2 w podwójnych i w pojedynczych obsadach
    • flotę najnowocześniejszych pojazdów
    • wygodną bazę z zapleczem socjalnym i dostępem do Internetu,
    • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
    • miejsca parkingowe na czas pracy w siedzibie w Szubinie
    • wyjazdy do pracy z miejscowości m.in. Szubin, Piła, Pniewy
    • szkolenia z ECO-Drivingu

    Nasze wymagania to:

    • roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton
    • prawo jazdy C+ E,
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym na potrzeby pracy kierowcy
    • zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
    • aktualne zaświadczenie o niekaralności,
    • badania psychologiczne  i zaświadczenie lekarskie,
    • karta kierowcy.
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze naczepy typu chłodnia

    Aplikacje prosimy przesyłać wybierając przycisk:

    Więcej informacji: tel. 694-431-199