Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy

De Rooy Poland Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • transport pojazdów

  • inne obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

  • badania psychologiczne

  • karta kierowcy

  • jeśli nie masz doświadczenia - przyjdź do nas. Otrzymasz profesjonalne szkolenie!

To oferujemy

Zostań kierowcą DE ROOYA i otrzymaj BONUS do 500€ (Szczegółowe zasady wypłacania bonusu uzyskasz dzwoniąc do firmy)

Możesz wybrać system pracy, 2+1 lub 3+1

Dowiedz się więcej o pracy w De Rooyu https://derooy-praca.pl/

De Rooy jest holenderską firmy transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii. i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny takie jak: Volvo, DAF, MAN, IVECO, Scania, Mercedes, New Holland.

Przewiń do profilu firmy

KONTAKT

ul. Żagańska 42, 68-200 Żary

T (68) 4776666

F (68) 4703937

www.derooy-praca.pl