Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Międzynarodowy

"GREENWAYS LOGISTYKA" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gronowa 22
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

"GREENWAYS LOGISTYKA" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Gronowa 22

Poznań

GreenWays Logistyka to zespół spedytorów, dyspozytorów, handlowców, kierowców z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej. Jesteśmy firmą transportowo - spedycyjną. transport to nasza pasja. Pomagamy naszym Klientom w organizacji transportu drogowego na terenie całej Europy. Zapewniamy rozwiązania transportowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy rzetelną obsługę procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia transportowego do momentu dostarczenia towaru do klienta. Doskonała znajomość rynku transportowego pozwala nam na optymalne dostosowanie środka transportu do Państwa potrzeb, co w konsekwencji prowadzi do zminimalizowania kosztów transportu.

OPIS STANOWISKA:

  • praca na terenie UE
  • stała umowa o pracę
  • stała pensja, niezależna od ilości zrobionych kilometrów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E,
  • aktualna karta kierowcy - KOD95
  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),
  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • zaangażowanie i solidność w wykonywanych obowiązkach
  • komunikatywność

OFERUJEMY

  • STAŁE WYNAGRODZENIE
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stałą pracę w stabilnej firmie transportowej
  • pracę z zachowaniem norm czasu
  • dodatek stażowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • nowoczesny w pełni wyposażony zestaw przypisany do kierowcy
  • zjazdy zestawami na bazę
  • profesjonalny warsztat pojazdów i pełne wsparcie techniczne
  • okresowe szkolenia z eco-drivingu

Ogłoszenie archiwalne