Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy - TIR

Pawtrans Holding sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C + E,
  • Dobra znajomość topografii Europy,
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji (badania lekarskie, psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy),
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym bądź w prowadzeniu cystern spożywczych mile widziane,
  • Rzetelność i uczciwość,
  • Sumienność i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy.

To oferujemy

  • Stałą pracę i konkurencyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • W przypadku posiadania doświadczenia możliwość wyboru sposobu zatrudnienia : UMOWA O PRACĘ LUB WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ – w przypadku umowy kontraktowej wystawiamy faktury w imieniu kierowcy,
  • Nowoczesny tabor gwarantujący kierowcy komfort jazdy w klasie PREMIUM,
  • Karty paliwowe, automatyczne czytniki poboru opłat drogowych oraz zaliczki na opłaty gotówkowe,
  • Możliwość wyboru bazy macierzystej – miejsca stałych podmian, gdzie kierowca ma zapewnione zaplecze socjalne (Poniatowa, Grójec, Wrocław),
  • Dojazdy/powroty do/z aut organizowane przez pracodawcę,
  • Atrakcyjny system motywacyjny dający możliwości uzyskania dodatkowych profitów,
  • Możliwość zawarcia na korzystnych warunkach pakietu ubezpieczeń na życie.

Kierowca Międzynarodowy - TIR, podkarpackie