Logo Pracuj.pl

Kierowca Międzynarodowy

De Rooy Poland Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • transport pojazdów
  • inne obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • badania psychologiczne
  • karta kierowcy
  • jeśli nie masz doświadczenia - przyjdź do nas. Otrzymasz profesjonalne szkolenie!

To oferujemy

Zostań kierowcą DE ROOYA i otrzymaj BONUS do 500€ (Szczegółowe zasady wypłacania bonusu uzyskasz dzwoniąc do firmy)

Możesz wybrać system pracy, pracy 2+1 lub 3+1

Dowiedz się więcej o pracy w De Rooyu https://derooy-praca.pl/

De Rooy Poland Sp. z o.o.

Nasze międzynarodowe przedsiębiorstwo transportowe stosuje innowacyjne rozwiązania transportowe przystosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Nasz personel to wysokiej klasy, niezwykle zaangażowani specjaliści. Jesteśmy wiodącą firmą na europejskim rynku transportu pojazdów "high and heavy” np. samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych i samochodów dostawczych. Flota 450 samochodów ciężarowych i 700 naszych pracowników pozwala nam spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy dla wszystkich znanych producentów samochodów ciężarowych i ciągników.

Stale poszukujemy wysoko wykwalifikowanych i oddanych pracowników, którzy gwarantowaliby i wspierali usługi oferowane przez naszą firmę.

KONTAKT

ul. Żagańska 42, 68-200 Żary

T (68) 4776666

F (68) 4703937

www.derooy-praca.pl

Kierowca Międzynarodowy, warmińsko-mazurskie