Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

Bonito.pl Sp. z o.o.O firmie

Bonito.pl Sp. z o.o.

Komandosów 1

Modlniczka (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu, dokonywanie lub zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw,, kontrola stanu płynów tj. olej silnikowy, płyn chłodniczy,

  • przygotowanie samochodu do jazdy poprzez sprawdzenie każdorazowo stanu auta oraz stanu ładunku,

  • dbanie o to, aby przewożone towary były jak najbardziej bezpieczne i dobrze przymocowane, aby nie stwarzały zagrożenia dla innych osób,

  • poddawanie się niezbędnym badaniom lekarskim, posiadanie przy sobie ważnych wyników oraz ich okazywanie na wezwanie uprawnionych osób lub instytucji,

  • dbanie o estetyczny wygląd samochodu używanego do pracy, jego konserwacja, mycie czy podobne prace,

  • informowanie przełożonych w przypadku wykrycia zagrożeń związanych z używanym samochodem lub też przewożonym ładunkiem,

  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz innych regulujących czas pracy kierowców..

Nasze wymagania

  • pełnej dyspozycyjności w dni robocze od poniedziałku do piątku

  • pracowitości, sumienności

  • kreatywności, samodzielności

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole

  • zdolności szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • darmowy dojazd do pracy firmowym busem

  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • Multisport

Bonito.pl to największa polska księgarnia internetowa. Każdego dnia zespół 350 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 200 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.

Ekspresową wysyłkę i szeroką ofertę gwarantuje nam nasz magazyn o powierzchni prawie 4100 m², znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – GLP Kraków Airport Logistics Centre. Może on pomieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek. Przechowujemy w nim 100 000 tytułów, które jesteśmy w stanie wysłać nawet w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia.

Przewiń do profilu firmy

Praca w biurze siedziby firmy:

GLP Kraków Airport Logistics Centre

ul. Komandosów 1/3

32-085 Modlniczka

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.