Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

BCH Bartłomiej Choiński

2 4003 999 brutto / mies.
  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:wtorek-piątek
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Do podstawowych zadań należy załadunek, rozładunek oraz dostawa towaru do klienta. Jest to praca polegająca na częstym przemieszczaniu się między sklepami, więc warunkiem koniecznym jest dobra umiejętność jazdy autem. Obszar działania to głównie centralna, południowa i wschodnia część Śląska. Siedziba firmy mieści się w Mysłowicach.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży i rozwijanie rynku

  • dyspozycyjność

  • samodzielność w działaniu

  • znajomość technik sprzedaży

  • zaświadczenie o niekaralności

  • punktualność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • nienormowany, zadaniowy czas pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o stałą pensję podstawową oraz system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników

O nas

Firma zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych