Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez S&M Energia Spółka Cywilna S. Karwecki M. Rychlicki z siedzibą w Kraków oś. 2 Pułku Lotniczego 1E/60 31-867 Kraków, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca / Operator Maszyn Budowlanych

S&M ENERGIA s.c. S.Karwecki M.RychlickiO firmie

S&M ENERGIA s.c. S.Karwecki M.Rychlicki

Na Załęczu 1D

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie (teren Krakowa. doraźne delegacje);

  • operowanie maszynami budowlanymi tj.: koparką, koparko-ładowarką, wozidłem;

  • kierowanie samochodami ciężarowymi, obsługa HDS;

  • kierowanie / operowanie podnośnikiem koszowym;

  • kierowanie / operowanie dźwigiem samojezdnym do 20t;

  • praca przy budowie / remontach linii elektroenergetycznych napowietrznych oraz kablowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie elektromontera (minimum 3 lata);

  • umiejętność pracy na sprzęcie budowlanym oraz samochodach ciężarowych (wymagane konieczne);

  • prawo jazdy kat. B, C, E, uprawnienia do obsługi HDS, uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, uprawnienia do obsługi podnośnika koszowego, uprawniania do obsługi dźwigu samojezdnego;

  • zaangażowanie i dyspozycyjność.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP E i D;

  • uprawnienia do obsługi minikoparki;

  • wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności;

  • system premiowania;

  • szkolenia zawodowe.

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych i remontowych w zakresie sieci elektroenergetycznych z siedzibą w Krakowie.

ul. Na Załęczu 1D lok. 101

31-587 Kraków

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W przypadku potrzeby dodatkowych wyjaśnień dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny 604-098-827 lub 504-366-294