Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Operator pompy do betonu

  • lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWCA - OPERATOR POMPY DO BETONU

    Współpraca na podstawie samodzielnie prowadzonej działalności gospodarczej
    Obszar działania: cała Polska

    Główne zadania:

    • Przepompowywanie betonu towarowego
    • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności
    • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń

    Wymagania formalne:

    • Minimum zasadnicze wykształcenie mechaniczne (mile widziane średnie wykształcenie techniczne)
    • Doświadczenie w pracy operatora pompy do betonu
    • Posiadanie uprawnień operatora pompy do betonu wydanych przez Instytut Budownictwa i Górnictwa Skalnego
    • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C
    • Mobilność i dyspozycyjność
    • Gotowość do relokacji

    Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,
    • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
    • Dostęp do dodatkowych benefitów pozapłacowych.

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekru­tacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 380,02-232 Warszawa (uSpófka"), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)° Zostatem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę"