Kierowca - Operator pompy do betonu

  • Jarocin, Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Górażdże – wiodący producent cementu, betonu towarowego i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu HeidelbergCement poszukuje kandydatów do Spółki Górażdże Cement na stanowisko:
    Kierowca - Operator pompy do betonu Miejsce pracy: Poznań, Jarocin

    Opis stanowiska:

    • Obsługa samochodowej pompy do betonu, w zakresie pompowania betonu oraz dojazdu pompy na budowę
    • Utrzymywanie stanu technicznego pompy do betonu
    • Zgłaszanie wszelkich awarii i usterek bezpośredniemu przełożonemu
    • Prowadzenie dokumentów dotyczących pompowania

    Wymagania:

    • ważne prawo jazdy kat. C
    • mile widziane uprawnienia operatora pompy do mieszanki betonowej lub operatora ładowarki ( chętnie uzupełnimy)

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)
    • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
    • atrakcyjne formy wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Górażdże Beton sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.