W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr.133 poz. 833)”
Przedsiębiorstwo AGAT S.A.

Kierowca - operator samochodu ciężarowego

Przedsiębiorstwo AGAT S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 12 lut 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pojazdów ciężarowych DMC do 40 T, zakres krajowy

  • obsługa żurawia przenośnego (HDS), montaż, demontaż, załadunek rozładunek

  • obsługa budowy przemysłowej-praca w delegacji

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C, E

  • uprawnienia UDT do obsługi żurawi – IIŻ

  • uprawnienia UDT do obsługi podestów – IP - mile widziane

  • praca również w delegacji

To oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie/wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku