Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca – operator

Port Lotniczy Wrocław S.A.

5 000 brutto / mies.
  • Graniczna 190, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Graniczna 190

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pojazdów samochodowych (samochody osobowe, cysterny z paliwem, oczyszczarki, pługi itp.),

  • zaopatrywanie statków powietrznych w paliwa lotnicze,

  • codzienna obsługa techniczna pojazdów,

  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej,

  • kontrola jakości paliwa lotniczego,

  • prace konserwatorskie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych,

  • podstawowa znajomość obsługi urządzeń elektronicznych – komputer, tablet, telefon,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia pozwalające na zdobycie specjalistycznych uprawnień,

  • wynagrodzenie 5000zł miesięcznie brutto, oraz premie,

  • ciekawe środowisko pracy.

CV prosimy przesłać na adres Port Lotniczy Wrocław S.A. 54-530 Wrocław ul. Graniczna 190, lub za pomocą przycisku aplikuj albo dostarczyć osobiście do siedziby firmy w terminie do 16.09.2022r.