Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca - Operator żurawia samojezdnego

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Lewandowska sp. z o.o. sp.k jest liderem branży dźwigowej w Polsce. Zapewniamy kompleksowa obsługę każdej inwestycji w zakresie specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Naszym atutem jest rzetelność i terminowe wykonywane zleconych prac.

Opis stanowiska:

  • Obsługa sprzętu dźwigowego LIEBHERR zgodnie z uprawnieniami na projekty budów w Polsce i zagranicą
  • Wykonywane prac towarzyszących obsłudze żurawi.
  • Przewóz konstrukcji stalowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Uprawnienia operatorów żurawia samojezdnego kat. IIŻ
  • Prawo jazdy kat. C
  • Doświadczenia w branży (istnieje możliwość przyuczenia)

Oferujemy:

  • Stale zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wypłacane wynagrodzenie (podstawa wyższa niż min. wynagrodzenie)
  • Pakiet ubezpieczenie grupowych
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Uczciwe warunki pracy
  • Karta MultiSport

Ogłoszenie archiwalne