Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Pilot pojazdów ponadnormatywnych

JCS TRADE&SERVICES JOANNA CZUBA-SZAFRAŃSKA

3 7006 000 brutto / mies.
  • Roosevelta 122, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Praca dynamiczna,ale dbamy, aby weekendy były zawsze w domu,czasem zdarza się koniec w sb/start w nd
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Roosevelta 122

Zabrze

Twój zakres obowiązków

TRANSPORT PONADNORMATYWNY- ŚLĄSK- JCS- zapraszamy do nas i do naszego zespołu! Szukamy Pilota BF-2/ po kraju/ do naszych wewnętrznych transportów dla naszych zestawów.

• Tylko nasz własny tabor.

• Doświadczenie mile widziane, a zapał do pracy to przede wszystkim! Jesteśmy małą, rodzinną firmą, z młodym i wesołym zespołem do pracy.

• Jazda w większości po kraju, lokalnie, mamy dużo zjazdów do domu "na pusto". Jeździmy tylko z naszymi gabarytami, nie prowadzimy obcych.

• Średnio w miesiącu ok. 8-12 pilotaży w zależności od obłożenia, jak nie pracujesz - możesz zostać w domu . Średnio w roku ok. 60-75 tyś km na aucie pusto-pełnych.

• Nie masz kursu- nie szkodzi- zrobisz go pod naszymi skrzydłami.

• Najważniejsze to dobre chęci do pracy, zapał, dobra organizacja czasu, orientacja w terenie, kontaktowość, sumienność.

• Zarobki adekwatne do doświadczenia oraz stażu w branży.

• Najchętniej widziane osoby z najbliższego sąsiedztwa Zabrza i okolic.

• Auto w zabudowie i wyposażeniu do dyspozycji: Ford Custom Casten 2017 rok.

Zainteresowanych prosimy, aby CV wysyłać na naszego maila: [email protected] + oczekiwane zarobki! Numer kontaktowy dla chętnych: 512-724- 763.

Będziemy się z Państwem kontaktować. Zapraszamy serdecznie do Naszego Zespołu!

Nasze wymagania

  • kat. B

  • sumienność

  • pracowitość

  • odpowiedzialność

  • dobra komunikacja

  • praca nocna

  • mile widziane uprawnienia

To oferujemy

  • praca w młodym i dynamicznym zespole

  • praca pełna wrażeń i wyzwań- u nas nie sposób się nudzić

  • dobre wynagrodzenie, adekwatne do poziomu doświadczenia, stażu i zaangażowania, premie świąteczne, urodzinowe, uznaniowe itp.

  • Ford Custom Casten

  • elastyczny czas pracy, nie ma roboty- można zostać w domu

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Transport ponadnormatywny

www.jcs.net.pl