Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca pojazdów ciężarowych (m/k/d)

Elis Textilmanagement GmbHO firmie

  • Fürstenwalde, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Elis jest przodującym europejskim ekspertem w dziedzinie wynajmu i serwisu tekstyliów. Naszą receptą na sukces jest ponad 50 000 naszych pracowników, zatrudnionych w 440 oddziałach i pracujących w 28 krajach. Pracownicy ci z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą fachową przyczyniają się do realizacji koncepcji zaopatrywania ok. 400 000 naszych klientów i do uzyskiwania rocznego obrotu na poziomie ok. 3,1 mld euro. Chcielibyśmy im za to podziękować! Oferujemy opłacalne warunki pracy, które sprawiają, że warto dla nas pracować oraz zapewniamy możliwości samorealizacji.

Na terenie Niemiec zatrudniamy ponad 6 000 kolegów i koleżanek w 41 zakładach. I nadal rozwijamy się! Stańcie się Państwo częścią naszej historii sukcesu jako

i uzupełnij nasz zespół w Fürstenwalde.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze (w obrębie ok. 250 km)
  • Czynności związane z załadunkiem i wyładunkiem przygotowanego towaru
  • Odbiór brudnego prania od klienta
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowców
  • Dbałość o stan powierzonego zestawu pojazdów
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Doświadczenie jako kierowca mile widziane
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja i chęci do pracy

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Stałe trasy z możliwością zamiany
  • Pokrycie kosztów przedłużenia Twojego prawa jazdy i kodu 95
  • Miłą, przyjazną atmosferę pracy oraz wzajemny szacunek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (i podanie kodu BKF0220).

Ogłoszenie archiwalne