Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca pojazdu szynowego

ADM SzamotułyO firmie

ADM Szamotuły

Bolesława Chrobrego 29

Szamotuły

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek rzepaku, załadunek śruty

  • Pomiary komór śruty

  • Ważenie wagonów

  • Manewry na bocznicy

  • Tankowanie lokomotyw

  • Przeglądy dróg transportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne kolejowe/ mechaniczne/ elektryczne (warunek konieczny!)

  • Chęć podejścia do kursu i egzaminu państwowego umożliwiającego zdobycie pełnych kwalifikacji zawodowych (płatny przez pracodawcę)

  • Dobry stan zdrowia wymagany do zdania egzaminu państwowego (m. in. brak konieczności noszenia okularów korekcyjnych)

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju stanowiska w kierunku Kierowcy lokomotywy

  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów)

  • Kursy językowe opłacane przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

ADM odgrywa kluczową rolę w realizacji potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze i komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Dzięki 32,000 pracownikom obsługującym naszych klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, globalnej sieci pozyskiwania surowców, która obejmuje ponad 500 lokalizacji, 250 zakładom produkcyjnym, 38 centrom innowacyjności oraz jednej z najbardziej rozwiniętej na świecie sieci logistycznej dostarczamy plony do Waszych domów. Dowiedz się więcej na www.adm.com.

Przewiń do profilu firmy