Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E

NADOLNY-TRANS MACIEJ NADOLNYO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

Zatrudnię kierowce kat C+E  na trasy międzynarodowe (Niemcy, Włochy, Holandia, Belgia, Dania, Szwecja, Wielka Brytania). System pracy 3/1. Ważna karta kierowcy i badania lekarskie. Więcej informacji pod numerem telefonu 601963359.

Wyjazdy z okolic: Gdańsk, Słupsk, Człuchów.

Zapraszamy do wysłania zgłoszeń/ CV/ lub kontaktu telefonicznego.

Wymagania:

  • Poszukuje odpowiedzialnej i poważnej osoby.

Oferujemy:

  • okres próbny 3 miesiące, następnie umowa o pracę
  • auto - Scania z chłodnia, przypisane do kierowcy,
  • karty paliwowe, karta firmowa płatnicza
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne