Kierowca

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.03.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HENRIX Henryk Piaskowski

    Firma transportowa z siedzibą w Przeźmierowie zatrudni kierowcę kat. C+E w ruchu krajowym

    Tel. +48 602 805 526

    Kierowca

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • realizacja zleceń transportowych w zakresie przewozów z Poznania do innych miast Polski i powrót
    • praca na ciągniku siodłowym + naczepa firana
    • stałe miejsca dostawy
    • każdy weekend w domu

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C+E
    • samodzielność
    • dobra umiejętność organizacji czasu pracy
    • karta kierowcy
    • dbałość o powierzony ładunek i sprzęt

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne zarobki ok 4500 netto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.