Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GIERA Znaki Drogowe

Kierowca – Pracownik drogowy

GIERA Znaki DrogoweO firmie

Lipowa 49A

Jonkowo (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy montażu znaków, bram, wysięgników, słupów energetycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Doświadczenie na w/w stanowisku lub pokrewnym,

  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, rzetelność,

  • Umiejętność planowania pracy dla siebie i współpracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. C

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi sprzętu typu: dźwig, podnośnik koszowy, koparka,

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zasad przyjętych w firmie.

To oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożenia w tym szkolenia przed rozpoczęciem prac w zakresie jaki wymagamy. Nie martw się więc, jeśli Twoje doświadczenie nie pokrywa się w pełni z wymaganiami. Tym niemniej Twoje doświadczenie jest dla nas atutem i przewagą nad innymi aplikacjami. Pozwól nam ocenić to na rozmowie kwalifikacyjnej.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na zasadach umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

GIERA Znaki Drogowe działa na rynku od 1993 roku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie oczekuje się najnowocześniejszych technologii i rozwiązań w zakresie oznakowania dróg. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych inwestycjach drogowych naszych czasów.

Ciągle rozwijamy się a wizja, odwaga, determinacja właścicieli i kompetentna kadra skutkują zadowoleniem Inwestorów.

Przewiń do profilu firmy