Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Pracownik Realizacji Usług

EMKA S.A.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja odbioru odpadów według przydzielonego harmonogramu.

  • Dostarczanie odebranych odpadów do ściśle wskazanego miejsca ich składowania przeładunku i utylizacji.

  • Załadunek i rozładunek odpadów medycznych u klientów oraz wskazanym miejscu składowania, przeładunku.

  • Postępowanie z odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami, regulaminami wewnętrznymi firmy

  • Staranne prowadzenie wymaganej przez kierownictwo firmy dokumentacji związanej

  • z wykonywanymi czynnościami.

  • Sprzedaż materiałów jednorazowego użytku w wyznaczonym zakresie i na warunkach określonych przez kierownictwo firmy.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu BUS

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

Mile widziane

  • posiadane uprawnienia ADR

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • czytelny system wynagrodzeń

  • za realizację dodatkowych zadań przewidziane są premie i nagrody finansowe

  • komfortowy samochód służbowy

  • narzędzia niezbędne do wykonania powierzonych zadań

EMKA S.A.

„UCZYŃ Z KAŻDEJ PRZESZKODY SWOJĄ SZANSĘ”

Polska firma z wieloletnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Lider w branży transportu oraz utylizacji odpadów medycznych, oferująca kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie odbioru odpadów medycznych na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, systematycznym rozszerzeniem obszaru działalności oraz wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś pracowity, otwarty na nowe rozwiązania, nie boisz się wyzwań, cenisz sobie odpowiedzialność za wykonane zadania to czekamy właśnie na Ciebie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.