Kierowca - Pracownik Techniczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ENCANTADO Mateusz Pawelec

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania na stanowisku:

    • realizacja serwisów technicznych urządzeń u Klientów (wymiana filtrów itp.)
    • obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem
    • raportowanie wykonanych serwisów

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • komunikatywność
    • energia i pozytywne nastawienie
    • umiejętność nawiązywania relacji z Klientem i innymi Pracownikami

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie
    • pięciodniowy tydzień pracy (wolne weekendy i święta)
    • wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system prowizyjny
    • przyjazną atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
    Informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    „Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Encnatado Mateusz Pawelec z siedzibą w Rzeszowie, ul. Rejtana 22/35, 35-310 Rzeszów. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Stosownie do postanowień art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w celu rekrutacyjnym przez Encnatado Mateusz Pawelec, ul. Rejtana 22/35, 35-310 Rzeszów

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.