Oferta pracy

Kierowca

TOI TOI Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Realizacja zamówień w zakresie dostarczania kabin sanitarnych do klienta przy zachowaniu wysokich standardów jakości pracy oraz wykonania usługi na najwyższym poziomie

Nasze wymagania

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. C (mile widziane C+E)

  • preferowane osoby posiadające zawodowe prawo jazdy wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi, świadectwem kwalifikacji zawodowej oraz elektroniczną kartą kierowcy

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • atrakcyjny system premiowania

  • praca na miejscu

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • nowoczesny tabor samochodowy, telefon komórkowy

  • system szkoleń

  • możliwość dofinansowania podwyższenia lub uzyskania kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • nagrody jubileuszowe za staż pracy w spółce

  • karty paliwowe Flota

  • odzież firmową oraz zapewnienie jej prania

  • odzież ochronną wraz z artykułami do higieny osobistej

  • możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia za ponadobowiązkowe prace

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

TOI TOI Polska Sp. z o.o.

TOI TOI Polska to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych. Nasza firma świadczy usługi na potrzeby branży budowlanej i eventowej, przemysłu górniczego i wojska. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.