Kierowca samochodów ciężarowych do pracy w ruchu krajowym i międzynarodowym

EL TRANS S.A.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych w ruch krajowym oraz międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Uprawnienia ADR (cysterny)

  • Karta kierowcy

  • Orzeczenie psychologiczne

  • Orzeczenie lekarskie

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wsparte atrakcyjnym systemem premiowania

  • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy

  • Elastyczne podejście do systemu pracy

  • Nowoczesną flotę

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w branżach w których funkcjonuje

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach doskonalących umiejętności ekonomicznej i bezpiecznej jazdy

EL TRANS S.A.

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 24 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy

NASZA LOKALIZACJA:

Nasza firma mieści się w Radzyminie przy ul. Weteranów 100