Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Samochodów Ciężarowych

Zacisze S.A.O firmie

Zacisze S.A.

Krakowiaków 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw do klientów firmy,

  • aktywne uczestnictwo w załadunkach i rozładunkach towaru.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C, C+E;

  • mile widziana umiejętność prowadzenia samochodu ciężarowego z przyczepą;

  • karta kierowcy;

  • doświadczenie zawodowe;

  • doświadczenie w realizacji dostaw dystrybucyjnych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym etacie;

  • pracę w młodym dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz w temacie wpisując Kierowca Samochodów Ciężarowych Warszawa