Logo Pracuj.pl

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

BUDMAT TRANSPORT SP Z O OO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Oferujemy pracę w ruchu krajowym i zagranicznym. Charakter pracy dostosowujemy do indywidualnych możliwości i preferencji pracownika. Baza firmy: Płock (siedziba główna) lub miejscowości Oddziałów: Gostynin, Włocławek, Ciechanów, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Targ.

Nasze wymagania

Poszukujemy kierowców z kategorią C+E. Od kandydatów oczekujemy dyscypliny, zaangażowania w realizację przewozów, w szczególności umiejętności zabezpieczenia ładunków, dbałości o czystość pojazdu, punktualności, znajomości zasad bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, umiejętności pracy w zespole. Poszukujemy kierowców z doświadczeniem, ale prowadzimy również profesjonalne szkolenia dla kierowców rozpoczynających pracę w tym zawodzie.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, rozbudowane systemy premiowe,
  • Wynagrodzenie płatne terminowo na konto,
  • Szkolenia z obowiązujących przepisów,
  • Pracę zgodną z przepisami (przestrzeganie norm czasu pracy),
  • Profesjonalną opiekę dyspozytorów i spedytorów,
  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas,
  • Odzież, obuwie, środki ochrony osobistej,
  • Upominki na święta Bożego Narodzenia i „wczasy pod gruszą”

BUDMAT TRANSPORT SP Z O O

BUDMAT Transport Sp. z o.o. jest firmą transportowo-spedycyjną należącą do grupy BUDMAT, wiodącego w kraju producenta pokryć dachowych i przetwórcę stali. Posiadamy nowoczesny tabor 170 zestawów ciągników siodłowych z naczepami typu „firanka”. Realizujemy przewozy krajowe i międzynarodowe w relacjach: Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Włochy, Belgia, Holandia oraz Litwa.

Kierowca samochodu ciężarowego C+E, zachodniopomorskie