Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca Samochodu Ciężarowego C+E

BLACHY PRUSZYŃSKIO firmie

BLACHY PRUSZYŃSKI

Motaniec 2K

Motaniec (pow. stargardzki)

Firma Blachy Pruszyński o. Szczecin poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy, który będzie rozwoził towary do klientów na terenie Niemiec. Praca w delegacji 4-5 dni roboczych w tygodniu. Rozładunki dźwigiem.

Opis stanowiska:

  • wyjazdy do Niemiec 3-4 dni w tygodniu
  • rozładunki w hurtowniach budowlanych i na budowach HDSem
  • awizacja telefoniczna u klientów
  • obecność przy załadunkach na terenie firmy

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • uprawnienia do obsługi dźwigu HDS
  • prawo jazdy C+E

Oferujemy:

  • atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • umowa o pracę + delegacje
  • kompleksowe szkolenie stanowiskowe
  • tylko 3-4 dni w trasie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • praca w dużej, stabilnej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne