Kierowca samochodu ciężarowego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-22
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-02-21)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Baustoff+Metall Color Sp. z o.o.

Grupa Baustoff+Metall to europejski lider kompleksowej sprzedaży w sektorze sufitów podwieszanych, suchej zabudowy, materiałów izolacyjnych i funkcjonalnego wykończenia wnętrz. Firma BAUSTOFF+METALL Color obecna jest na polskim rynku od 2005 roku. Naszą domenę stanowi sprzedaż sufitów podwieszanych, farb i lakierów, posiadamy bogaty program suchej zabudowy. Prowadzimy profesjonalne doradztwo techniczne, technologiczne i handlowe.
Baustoff+Metall Color specjalizuje się w obsłudze inwestycji, wspiera wykonawców. Nasi doradcy to specjaliści – dzięki temu możemy zaproponować innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klienta.

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pojazdu;
  • załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem;
  • obsługę codzienną pojazdów i przyczep;
  • inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy;
  • niezbędne formalności administracyjne;
  • utrzymanie pojazdu w czystości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat C+E,
  • co najmniej rocznego doświadczenia,
  • karty kierowcy, kursu na przewóz rzeczy i aktualnych badań psychologicznych,
  • samodzielności,
  • dyspozycyjności,
  • rzetelności,
  • uczciwości.

Nasza oferta:

  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.