Oferta pracy

Kierowca samochodu ciężarowego Kat. C+ E

Duda Logistics O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego marki Mercedes

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji przewozowej

  • Dbałość o powierzony samochód i mienie Firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E i świadectwo kwalifikacji (kod 95)

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E

  • Doświadczenie w obsłudze kontenerów

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • Czas pracy 2/1

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dodatkowy bonus za ekonomiczną jazdę

  • Karta zdrowotna Medicover-po okresie próbnym

  • Odzież robocza

  • Możliwość dodatkowego grupowego ubezpieczenia od pierwszego dnia pracy

  • Pracę na terenie: Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Niemczech, Włoszech, Anglii

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Duda Logistics

W Duda Logistics zajmujemy się przewozem towarów jak również transportujemy samochody marki premium dla spółki grupy - Duda-Cars. Mieścimy się w Poznaniu, niedaleko stadionu Lecha przy ulicy Ptasiej 24, jednak nasze działania obejmują całą Europę.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy