Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

BIO-EKOS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Gabinety BIO-BODY w swojej ofercie posiadają szeroką gamę zmysłowych zabiegów na twarz oraz na ciało niemieckiej marki BABOR.

Oferujemy nieinwazyjne zabiegi przynoszące satysfakcjonujące efekty.
Proponujemy konsultacje dietetyka klinicznego.
Na naszym fotelu podologicznym wykonujemy pełen zakres pedicure medycznego oraz estetycznego.

Produkty: BABOR, Endermologia LPG, Maximus, Geneo+

Miejsce pracy: teren woj. śląskiego

ZADANIA:

  • Przewóz młóta browarnianego zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ruchu krajowym (głównie teren województwa śląskiego)
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • Karta kierowcy, oraz aktualne świadectwo kwalifikacji
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę – Umowa o pracę
  • Atrakcyjne zarobki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.bio-ekos.pl/rodo

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy