Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca samochodu ciężarowego / Kierowca betonomieszarki

"TH-BETON" sp. z o.o.

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Transport betonu samochodem typu gruszka z węzła betoniarskiego na budowę.

  • Załadunek ciężarówki gotową mieszanką betonową;

  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

  • Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów.

  • Dbanie o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Prawo jazdy kat. C lub C+E.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i podnoszenia kwalifikacji

  • Odpowiednie do stanowiska wynagrodzenie i narzędzia pracy

Chętne osoby prosimy o przesłanie swojego CV lub bezpośredni kontakt pod nr telefonu.

Firma th-beton Sp. z o. o., która od wielu lat jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości betonu i częścią rozwijającego się niemieckiego koncernu w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy