Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Starmeat

Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5t

StarmeatO firmie

  • Koluszki

    Koluszki, łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kat. C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowcy (ciągnik siodłowy + naczepa)

  • znajomość przepisów dotyczących pracy kierowcy

  • ukierunkowanie na ekonomiczną jazdę

  • motywacja do pracy, odpowiedzialność

  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • prawo jazdy kat. C+E (kod 95)

  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • karta kierowcy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie

  • szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę

  • nowoczesne, wysokiej jakości auta wyposażone w systemy bezpieczeństwa

  • dostęp do Telefonu Interwencyjnego 24/7

Tak się u nas pracuje

co to?