Logo Pracuj.pl

Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3.5t

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY BOMATO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa ciężarówki,
  • przyjęcie, załadunek i transport samochodów osobowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy lub świadectwo kwalifikacji
  • Znajomość przepisów (czas pracy i jazdy)
  • Obsługa tachografu
  • Chęć do pracy

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo i w oparciu o umowę o pracę
  • Telefon służbowy
  • Praca zgodna z przepisami dot. czasu pracy kierowców
  • Różne profile pracy-możliwość zarówno krótkich jak i dłuższych wyjazdów, możliwość dopasowania trybu pracy do kierowcy
  • Pojazd przypisany do kierowcy
  • Dla osób bez doświadczenia zapewniamy szkolenia w zakresie procedur załadunku w podwójnej obsadzie .

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY BOMAT

Firma BOMAT, od ponad 22 lat specjalizująca się w krajowym i międzynarodowym transporcie pojazdów – zarówno osobowych jak i ciężarowych poszukuję kandydatów na stanowisko kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3.5t .

Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3.5t, śląskie