Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca samochodu ciężarowego

ORLEN Paliwa

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdem ciężarowym i obsługa cysterny – przewóz paliwa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe powyżej 1 roku

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Ukończony kurs ADR – cysterny (ADR kl. 2 i/ lub3)

  • Zaświadczenia kwalifikacyjnego TDT- obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych (TDT kl. 2 i/lub 3)

  • Aktualna karta kierowcy do tachografu cyfrowego

  • Uczciwość, punktualność, dokładność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilna współpraca na podstawie umowy cywilnoprawnej

  • Praca w dynamicznej i inspirującej organizacji, posiadającej pozycję lidera na rynku paliw płynnych

  • Nowe pojazdy- cysterny

  • Szkolenie wprowadzające

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej. Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm.

Przewiń do profilu firmy