Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5t

Elektro-Spark Sp. z o.o.O firmie

  • Energetyków 15
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Elektro-Spark Sp. z o.o.

Energetyków 15

Lublin

Jesteśmy siecią hurtowni elektrycznych oraz wykonawcą rozdzielnic elektrycznych i robót elektroenergetycznych.

Zatrudniamy 110 osób.

Firma istnieje od 1991 roku.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdem dostawczym do 3,5t.
  • Realizacja załadunków/rozładunków towarów.
  • Terminowa realizacja dostaw.
  • Codzienna obsługa pojazdu.
  • Jazda w granicach województwa lubelskiego

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie towarów
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Uczciwość, rzetelność oraz sumienność

Dodatkowe korzyści

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Kartę Multisport-pakiet Benefit oraz finansowany przez pracodawcę prywatny pakiet opieki zdrowotnej TuZdrowie

Ogłoszenie archiwalne