Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca samochodu dostawczego kat. B

Paweł Fronczak OILECOO firmie

3 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

OILECO jest prężnie rozwijającą się firmą oferująca kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie odbioru zużytych tłuszczy spożywczych oraz pozostałych odpadów innych niż niebezpieczne, a także z zakresu czyszczenia separatorów substancji tłuszczowych.

Dla naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Kierowca samochodu dostawczego.

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie, Polska

Opis stanowiska:

  • Model elastycznego czasu pracy - praca od poniedziałku do piątku w systemie tras 1-3 dniowych
  • do obowiązków Kierowcy zalicza się pomoc w  załadunku towaru i jego dowóz w ustalone miejsca, wraz z rozliczeniem dokumentów
  • kierowca powinien też dbać o stan czystości w powierzonym mu na stałe samochodzie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B (auta do 3,5t)
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • czytelny system wynagrodzeń
  • pensję zawsze na czas
  • komfortowe i zawsze sprawne samochody
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 888 250 780.

Ogłoszenie archiwalne