Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca samochodu dostawczego

"EURO - EKO SERWIS" sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • odbiór zużytego oleju posmażalniczego z branży gastronomicznej i spożywczej na terenie całego kraju.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • Komunikatywność i chęci do pracy

To oferujemy

  • umowę o współpracy

  • samochód dostawczy przystosowany do odbioru oleju

  • pełne wsparcie działu logistyki

  • pokrycie dodatkowych kosztów pracy

  • przyjazną atmosferę

EURO-EKO SERWIS SP. Z O.O. – to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim oraz międzynarodowym. Jesteśmy liderem w odbiorze i profesjonalnym zagospodarowaniu zużytych tłuszczy roślinnych. Dzięki wyspecjalizowanej flocie i sprawnemu systemowi komunikacji z kontrahentami odbieramy rocznie kilkanaście tysięcy ton zużytego oleju roślinnego.

Przewiń do profilu firmy