Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca samochodu dostawczego

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY „MARTA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Chrzanów, Trzebinia

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Nasza firma zajmuje się handlem hurtowym. Dostarczamy towar do sklepów detalicznych i punktów gastronomicznych. Profil działalności: drób, ryby, mrożonki, lody.

praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego

Opis stanowiska:

  • załadunek i segregacja towarów na samochodzie
  • dostarczanie towarów do klientów
  • pobranie gotówki od klientów i rozliczenie się z pobranych płatności

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2400,00 zł netto
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne