Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Samochodu Dostawczego

Higiena Serwis Sp.J.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Dostawa towaru do klientów firmy na terenie Warszawy i okolic

  • Odbiór zleconych zakupów u wskazanych dostawców

  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją

  • Samodzielny załadunek towaru z naszego magazynu

  • Rozładunek towaru u klienta

  • Pobieranie należności za towar i bieżące rozliczanie z faktur i należności

  • Utrzymanie czystości i porządku w samochodzie służbowym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość topografii Warszawy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Uczciwość i sumienność w wykonywaniu zadań,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Zakaz palenia papierosów

To oferujemy

  • Umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące 4276,41 brutto tj. 3000 netto

  • Następnie umowa na czas określony 1 rok – wynagrodzenie jw. plus dodatki i premia uznaniowa

  • Kolejna umowa na czas nieokreślony

  • Praca w systemie jednozmianowym poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w zgranym zespole w miłej atmosferze

  • Pracę w stabilnej firmie z wypracowanymi standardami

  • Kierowcy zostanie powierzony do pracy samochód dostawczy DUCATO o poj. 17m3 -

Higiena Serwis Sp.J.

Firma Higiena Serwis – dostawca artykułów higieniczno-czystościowych

Przewiń do profilu firmy

CV oraz list motywacyjny

z dopiskiem Kierowców prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.