Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Samochodu - kat. B lub B+C

  • Otwock, Warszawa, Wola Ducka (pow. otwocki), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LKR Recykling Sp. z o. o.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na stanowisko:

    Kierowca Samochodu (kat. B lub B+C)

    Miejsce pracy: Otwock (okolice), Warszawa (okolice), Wola Ducka (pow. otwocki) (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Odbiór kontenerów i pojemników samochodami hakowymi lub bezpylnymi od mieszkańców/przedsiębiorstw/instytucji na terenie Warszawy i okolic,
    • Praca w dni robocze poza niedzielami i świętami,
    • Praca na nowych pojazdach.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B lub kat. B+C (warunek konieczny),
    • Ważne badania psychotechniczne (warunek konieczny),
    • Dobry stan zdrowia,
    • Dyspozycyjność i odpowiedzialność,
    • Uczciwość, sumienność, zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zmianowej),
    • Dobre warunki pracy,
    • Pracę na nowych pojazdach,
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez LKR Recykling sp. z o.o. z siedzibą w Woli Duckiej."