Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Samochodu Osobowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KANCELARIA SEJMU
    BIURO PRAWNE I SPRAW PRACOWNICZYCH

    zatrudni
    KIEROWCĘ SAMOCHODU OSOBOWEGO
    w Biurze Administracyjnym

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe zadania i obowiązki:

    • kierowanie samochodem i przewożenie nim osób zgodnie z dyspozycją,
    • ścisłe realizowanie dyspozycji wydawanych przez przełożonych,
    • bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego,
    • dbanie o powierzony samochód, dokumenty i wyposażenie, w tym codzienne wykonywanie czynności obsługowych,
    • rozliczanie się z pobranego paliwa,
    • praca w ubraniu służbowym.

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki związane z eksploatacją pojazdów samochodowych,
    • prawo jazdy kat. B minimum 5 lat oraz kat. C i D minimum 3 lata,
    • znajomość ustaw: o czasie pracy kierowców oraz Prawo o ruchu drogowym,
    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie podstawowym,
    • kultura osobista na wysokim poziomie,
    • dyspozycyjność.

    Wymagania pożądane:

    • świadectwo kwalifikacji zawodowej (uprawnienia na przewóz osób i karta kierowcy) do kat. D.

    Mile widziane:

    • prawo jazdy kat. E,
    • znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym.

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe warunki, proszone są o dokonanie zgłoszenia do 27.04.2018 roku przez Internet: https://orka.sejm.gov.pl/rekrutacja lub o przesłanie swojej aplikacji pocztą na adres:

    Kancelaria Sejmu

    Biuro Prawne i Spraw Pracowniczych
    ul. Wiejska 4/6/8
    00-902 Warszawa

    z dopiskiem na kopercie ”oferta pracy”. Oferty powinny zawierać:

    1) list motywacyjny, CV oraz kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje,
    2) oświadczenie: ”Wyrażam zgodę, aby obecnie i w przyszłości, Kancelaria Sejmu z siedzibą w Warszawie,
     przetwarzała moje dane osobowe zawarte w dokumentach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Jednocześnie oświadczam, że wiem o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

    Nadesłane dokumenty nie będą zwracane.

    Kancelaria Sejmu zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Tylko kompletne i prawidłowo zgłoszone oferty będą rozpatrywane.
    W przypadku przesłania kolejnej oferty przez tę samą osobę, poprzednie oferty nie będą rozpatrywane.