Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca samochodu osobowego

Flex Films Europa Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Flex Films Europa Sp. z o.o.

ul

Września

Flex Films Europa Sp. z o. o. jest częścią koncernu The Uflex Group będącego drugim na świecie koncernem wytwarzającym folie do celów spożywczych, farmaceutycznych i chemicznych.

W związku z dynamicznych rozwojem firmy i budową kolejnej linii produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie firmowych samochodów osobowych ,
  • przewożenie wskazanych przez firmę osób i towarów,
  • dbanie o bezpieczeństwo własne oraz przewożonych pasażerów,
  • sprawdzanie stanu technicznego firmowych samochodów,
  • usuwanie prostych usterek w pojazdach,
  • wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu, dbanie o estetyczny wygląd pojazdów.

WYMAGANIA:

  • aktualne prawo jazdy (kategoria B),
  • znajomość przepisów ruchu drogowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum zawodowe.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Flex Films Europa lub przez agencję pracy tymczasowej,
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznym zespole.

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Flex Films Europa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Flex Films Europa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 48. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Ogłoszenie archiwalne