Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca Serwisant kat. B, C, C+E

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

4 500‐8 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Tuchom (pow. kartuski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Ogólnopolska firma Wc Serwis poszukuje pracowników na jeden z naszych oddziałów:

Obowiązki:

  • serwis i dostawa toalet przenośnych, umywalek wolnostojących na terenie województwa
  • dostawa i odbiór ogrodzeń przenośnych

Oczekujemy:

  • osób z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów ciężarowych do 3,5 t i powyżej 3,5 t.
  • mile widziane doświadczenie jazdy z przyczepą
  • osób dyspozycyjnych
  • osób z dobrą znajomością topografii województwa

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w przedsiębiorstwie z ponad 20 - letnim doświadczeniem
  • stałe wynagrodzenie oraz premie za jakość wykonanej pracy i ewentualne nadgodziny w weekendy
  • wynagrodzenie w pełni ubruttowione
  • terminowe wypłaty
  • pracę na terenie oddziału bez delegacji, codziennie na miejscu
  • możliwość rozwoju, dofinansowania do nowych kwalifikacji
  • stały przydział samochodu
  • możliwość uzyskania karty benefit
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • przyjazna atmosfera

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń.

Klikając guzik aplikuj wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współ Administratorów (Grupa WC SERWIS) na potrzeby rekrutacji tej i przyszłych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ogłoszenie archiwalne