Oferta pracy

Kierowca - Serwisant, Kat. C, C+E

Separator Service Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Separator Service, to firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku obsługi i serwisu separatorów. Nasza nowoczesna flota codziennie wyjeżdża na drogi całej Polski. by na najwyższym poziomie obsługiwać mniejszych, większych i największych Klientów. Bezpieczeństwo dla środowiska oraz profesjonalizm w podejściu do klienta to dewizy naszego działania.

Aktualnie poszukujemy:

KIEROWCĘ - SERWISANTA, KAT. C, C+E
Teren działania: cała Polska

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pojazdów mechanicznych i wykonywanie serwisów,
  • dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu,
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej, obsługi separatorów, KPO,
  • prawidłowe zabezpieczenie ładunku.

Co jest dla nas ważne:

  • prawo jazdy kategorii C, C+E,
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu na przewóz rzeczy, karty kierowcy,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, punktualność,
  • kultura osobista w kontaktach z Klientem.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w 2 osobowych załogach na terenie całego kraju,
  • zakwaterowanie w hotelu podczas podróży,
  • stabilne zatrudnienie firmie z branży ochrony środowiska,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta MultiSport.
Kliknij przycisk Aplikuj i zostaw nam swoje CV!
(zastrzegamy sobie, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy