Kierowca - Serwisant

Pryzmat Sp. Z o.o. Sp. K. O firmie

  • Konin, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny
Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących
 oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Aktualnie do naszego punktu sprzedaży poszukujemy osoby
na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie produktów i usług do klientów.
  • Pomoc techniczna klientom firmy w kwestii urządzeń drukujących (drobne naprawy, czyszczenie drukarek laserowych, wymiana elementów eksploatacyjnych) oraz współpraca
    z serwisem.
  • Instalacja urządzeń drukujących i programu monitorującego.
  • Odbiór i selekcja zużytych materiałów eksploatacyjnych od klientów.
  • Dbanie o dobre relacje z klientami i wysoką jakość obsługi.
  • Ścisła współpraca z zespołem pracowników w punkcie sprzedaży.

Wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość współpracy z innymi.
  • Umiejętność planowania trasy.
  • Minimum wykształcenie średnie.
  • Prawo jazdy kat. B. i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00.
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe.
  • Możliwość przystąpienia do programu benefit multisport i ubezpieczenia grupowego.
  • Samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy.

Jeżeli oferta Cię zainteresowała odpowiedz załączając swoje cv.
Koniecznie w nazwie pliku zapisz swoje imię i nazwisko.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy